Efektywne wykorzystanie okresu wakacyjnego w Fintierze

Zobacz jak zmieniła się nasza strona www. Wakacje to dobry moment na tego typu prace.
nowa www

Wakacyjny czas dobiega końca, dla wielu z was był on okresem, w którym tępo projektowe nieco zwolniło i wszyscy zagospodarowali sobie trochę czasu na odpoczynek i regenerację. Fintiera postanowiła wykorzystać tę chwilkę oddechu projektowego na prace nad zwiększeniem atrakcyjności i optymalizacją strony internetowej.

Zatem, jakie działania wiążą się z wprowadzonymi zmianami?

  • Udało się nam uzyskać opinie naszych Klientów z części przeprowadzonych projektów:
opinie klientów Fintiery
  • Utworzyliśmy nową sekcję na stronie Fintiery zatytułowaną „Klienci” – można znaleźć tam opisy wdrożeń oraz oceny współpracy z naszym zespołem projektowym:
  • Zoptymalizowaliśmy ułożenie przycisków na stronie, tak żeby wyszukiwanie i przeglądanie informacji było łatwiejsze dla użytkowników. Zależało nam na efekcie uzyskania odświeżonego wyglądu:
Powyżej poprzednia wersja strony...
...i jej najnowsza odsłona
  • Opracowaliśmy dedykowany banner, który znajduje się w treści artykułów i jest bezpośrednim odnośnikiem do profilu LinkedIn naszej firmy:

Wyróżniłam kilka kluczowych zmian, które zaszły na naszej stronie, ale najlepiej będzie jak zerkniesz na nią sam. Wspaniale byłoby, gdybyś wrócił do nas z opinią, czy strona po zmianach jest bardziej przyjazna użytkownikom. Dodatkowo chcę zaznaczyć, że cały czas pracujemy nad pozyskiwaniem kolejnych referencji od naszych Klientów oraz budowaniem nowych, interesujących wpisów blogowych. 

W związku  z tym z tym zapraszamy do śledzenia zmian -> wkrótce pojawi się możliwość zapisania do naszego NEWSLETTERA 😉

Joanna Borusiewicz

Business development manager w Fintiera

+48 577 600 134

Przeczytaj też podobne wpisy:

Umów się na specjalny webinar dla Twojej firmy!

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top