Partnerzy

Fintiera nie działa w próżni. Nasze rozwiązania powstają we współpracy z producentami oprogramowania, bankami, firmami technologicznymi z sektora finansowego (FinTech-y) oraz innymi podmiotami, dzięki którym zarządzanie finansami w środowisku SAP może być przeniesione na wyższy poziom jakości.

Chcesz dołączyć do tego grona? Skontaktuj się z nami!

Partnerzy:

Cogitare Sp. z o.o. to grupa konsultantów specjalizujących się w tworzeniu i wdrożeniach zaawansowanych narzędzi wspierających obrót płatniczy, obsługę instrumentów finansowych, czy zarządzanie płynnością finansową i ryzykiem. Specjaliści Cogitare swoje doświadczenia zdobywali w trakcie realizacji projektów dla największych firm w kraju i za granicą.

BTech Sp. z o.o. to 30-osobowy zespół konsultantów i programistów, którzy specjalizują się w programowaniu i rozwoju funkcjonalnym systemów ERP firmy SAP SE. Oprócz tego specjaliści BTech integrują produkty koncernu SAP z oprogramowaniem innych producentów.Firma istnieje od 2007 roku, a jej rozwiązania trafiały między innymi do: firm motoryzacyjnych i farmaceutycznych, koncernów chemicznych, paliwowych i FMCG, a także do: operatorów telekomunikacyjnych, linii lotniczych, firm budowlanych czy organów krajowej i międzynarodowej władzy ustawodawczej.