Blog

Artykuły merytoryczne, nowe produkty w ofercie, wdrożenia u klientów, oferty pracy, współpraca z partnerami. Sprawdź co nowego wydarzyło się w Fintierze.

Najnowsze wpisy

techniczne aspekty tworzenia produktów IT
techniczna strona Fintiery

Techniczne aspekty projektowania produktów Fintiery

Zakończone projekty oraz wdrożenia realizowane u klientów pokazały nam, iż mimo nieuchronnie zbliżającego się terminu końca wsparcia systemu SAP ECC oraz kilku lat istnienia S/4 HANA istnieją firmy, które jeszcze się nie zdecydowały na migrację do nowszych wersji systemu.

Czytaj więcej »
fintiera zatory płatnicze
Funkcje fintiery zatory płatnicze

Fintiera Zatory Płatnicze – funkcje biznesowe produktu

W styczniu 2022 roku polskie firmy już po raz drugi musiały przesłać do Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii sprawozdanie o terminach zapłaty
w transakcjach handlowych. Nieukrywaną satysfakcję daję nam fakt, że po raz kolejny kilka z nich zdecydowało się na wykorzystanie do raportowania jednego z naszych flagowych produktów – Fintiera Zatory Płatnicze, o którym staramy się od czasu do czasu wspominać na naszym blogu.

Czytaj więcej »
Zatory płatnicze - raport dla uokik
Zatory płatnicze

Fintiera Zatory Płatnicze w CEDC International

We wrześniu tego roku rozpoczęliśmy wdrożenie naszego rozwiązania, wspomagającego raportowanie w zakresie zatorów płatniczych. Klientem jest firma CEDC International – największy w Polsce producent wódki oraz dystrybutor znanych marek napojów alkoholowych.

Czytaj więcej »