Blog

Artykuły merytoryczne, nowe produkty w ofercie, wdrożenia u klientów, oferty pracy, współpraca z partnerami. Sprawdź co nowego wydarzyło się w Fintierze.

Najnowsze wpisy

maszynka
Zatory płatnicze

Zatory płatnicze – trzon rozwiązania

W poprzednim artykule dotyczącym zatorów płatniczych omówiliśmy zalety naszego rozwiązania w porównaniu z rozwiązaniem, które oferuje standard SAP. Dzisiaj chcielibyśmy przybliżyć trzon opracowanego produktu, czyli tak zwaną „maszynkę”, która tworzy Raport analizy rozliczenia faktur.

Czytaj więcej »
Zarządzanie projektem
Zarządzanie projektem

Nasze podejście do organizacji projektu wdrożeniowego

Projekt ma mieć określony początek i koniec oraz powinien przynieść w tym czasie konkretne rezultaty. Znajomość tej definicji niestety nie działa jak magiczne zaklęcie, a za wdrożeniem nawet najlepszych pomysłów musi iść organizacja, która umożliwi jego sprawną realizację.

Czytaj więcej »
Wyciągi w SAP
Kokpit wyciągów bankowych

SAP księgowość – jak usprawnić pracę przy księgowaniu wyciągu bankowego? Najczęstsze problemy użytkowników

Jednym z najpopularniejszych wyborów na rynku jest oprogramowanie SAP. Mnogość opcji i procesów obsługiwanych przez SAP oraz ciągły rozwój to niewątpliwie ogromne zalety tego systemu, jednak nie jest on wolny od pewnych wad, które można wyeliminować poprzez zastosowanie narzędzi dostosowanych do potrzeb użytkowników. W tym artykule skupimy się na możliwościach i ograniczeniach systemu SAP w obrębie obsługi rachunku bankowego.

Czytaj więcej »
zatory
Zatory płatnicze

Ustawa o zatorach płatniczych i wyzwania z nią związane

1 stycznia 2020 r. weszła w życie Ustawa o zatorach płatniczych, wprowadzająca szereg zmian, których celem jest przeciwdziałanie nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych. Ustawa wprowadza zmiany, umacniając pozycję wierzyciela, łącznie w kilkunastu innych ustawach.

Czytaj więcej »