Blog

Artykuły merytoryczne, nowe produkty w ofercie, wdrożenia u klientów, oferty pracy, współpraca z partnerami. Sprawdź co nowego wydarzyło się w Fintierze.

Najnowsze wpisy

Wyciągi w SAP
Kokpit wyciągów bankowych

SAP księgowość – jak usprawnić pracę przy księgowaniu wyciągu bankowego? Najczęstsze problemy użytkowników

Jednym z najpopularniejszych wyborów na rynku jest oprogramowanie SAP. Mnogość opcji i procesów obsługiwanych przez SAP oraz ciągły rozwój to niewątpliwie ogromne zalety tego systemu, jednak nie jest on wolny od pewnych wad, które można wyeliminować poprzez zastosowanie narzędzi dostosowanych do potrzeb użytkowników. W tym artykule skupimy się na możliwościach i ograniczeniach systemu SAP w obrębie obsługi rachunku bankowego.

Czytaj więcej »
zatory
Zatory płatnicze

Wyzwania związane z ustawą o Zatorach płatniczych

1 stycznia 2020 r. weszła w życie Ustawa o zatorach płatniczych, wprowadzająca szereg zmian, których celem jest przeciwdziałanie nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych. Ustawa wprowadza zmiany, umacniając pozycję wierzyciela, łącznie w kilkunastu innych ustawach.

Czytaj więcej »
Zatory płatnicze

Standard SAP vs Fintiera Zatory Płatnicze

Fintiera Zatory Płatnicze to rozwiązanie spełniające założenia przepisów o przeciwdziałaniu zatorom płatniczym, w tym sprawozdania o terminach zapłaty oraz informacji detalicznych wymaganych przez UOKiK. Czym się różni od innych narzędzi?

Czytaj więcej »
Kokpit wyciągów bankowych

Kokpit wyciągów Fintiera vs standard w SAP. Część 2/2

Fintiera Statement Cockpit jest autorskim rozwiązaniem dedykowanym do kompleksowego przetwarzania wyciągów bankowych w systemach SAP ERP i S/4HANA. Program łączy najlepsze funkcjonalności standardowe z niezbędnymi do efektywnego zarządzania rozliczeniami bankowymi rozszerzeniami.

Czytaj więcej »
Scroll to Top