Aktualności Fintiery: Zapisz się!

Nowe projekty, zmiany w systemie, porady dla użytkowników SAPa. Od teraz, raz w miesiącu w Twojej skrzynce email!
newsletter

Od samego początku istnienia naszej firmy staramy się regularnie pisać teksty dotyczące lepszego zarządzania finansami w systemie SAP. Kolejne wpisy dotyczące sposobów na rozszerzenie funkcjonalności wybranych modułów S/4HANA czy SAP ECC można znaleźć na naszym blogu, a odnośniki do nich na profilu w portalu LinkedIn. Jednak natłok informacji i codzienne obowiązki sprawiają, że łatwo przeoczyć kolejne aktualności Fintiery. Tym z Państwa, którzy lubią zaglądać na naszego bloga proponujemy rozwiązanie, które pomoże zminimalizować wspomniane ryzyko. Jest nim newsletter, w którym będziemy informować o nowych wdrożeniach i zmianach w naszym oprogramowaniu czy kolejnych pomysłach na zwiększenie efektywności poszczególnych modułów systemu SAP.

W przeciwieństwie do typowych nadawców newsletterowego SPAMu, będziemy szanować Państwa czas i nie pojawimy się w Waszych skrzynkach email częściej niż raz w miesiącu. Jeśli nasze materiały przestaną Państwu odpowiadać, bez problemu i zbędnych pytań z naszej strony będziecie mogli wypisać się z bazy subskrybentów w dowolnym momencie. Jednak bazując na opiniach o naszych dotychczasowych zmaganiach z (wirtualnym) piórem, mamy nadzieję, że lista czytelników będzie się stale rosnąć.

Zapraszamy zatem do przetestowania naszych autorów, jak też komentowania artykułów. Ikonkę, która przeniesie Was do formularza zapisu zawsze znajdziecie z prawej strony naszego serwisu www.

Przeczytaj też podobne wpisy:

Umów się na specjalny webinar dla Twojej firmy!

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top

Zapis do Newslettera

Zapisz się do naszego newslettera i jako pierwszy otrzymuj informacje od Fintiery!