Fintiera w sektorze energetycznym.

Zakończyliśmy wdrożenie specjalnego kokpitu do obsługi przelewów własnych w jednej z czołowych polskich firm sektora energetycznego.
energetyka

Wdrażane przez nas oprogramowanie to Fintiera Payment Cockpit i pozwala nabywcy na sprawniejsze zarządzanie przelewami wychodzącymi z systemu SAP ERP lub S/4HANA.

Korzystając z naszego kokpitu, użytkownicy mogą w jednym miejscu zbierać, przeglądać, modyfikować i tworzyć nowe propozycje płatności wg zdefiniowanych scenariuszy, przesuwać przelewy do wskazanych banków czy wstrzymywać zapłatę wybranych dokumentów. Proces kończy się automatycznym zapisem wygenerowanych plików płatności na predefiniowanych zasobach sieciowych.

Ponadto kokpit Fintiera zapewnia użytkownikom natychmiastowy dostęp do podsumowań bieżących oraz historycznych przelewów w podziale na rachunki bankowe, waluty oraz formy płatności z identyfikacją obciążeń rachunków VAT w mechanizmie podzielonej płatności.

Sprawniejsze zarządzanie przelewami wychodzącymi to nie jedyny cel projektu. Kolejnym etapem prac będzie zbiór narzędzi do automatycznego pobierania i księgowania wyciągów bankowych.

Autor: Bartosz Kozioł

Obserwuj nas na LinkedIn

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami i artykułami.

Obserwuj nas

Przeczytaj też podobne wpisy:

Umów się na specjalny webinar dla Twojej firmy!

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top