Fintiera w sektorze energetycznym.

Zakończyliśmy wdrożenie specjalnego kokpitu do obsługi przelewów własnych w jednej z czołowych polskich firm sektora energetycznego.
energetyka

Wdrażane przez nas oprogramowanie to Fintiera Payment Cockpit i pozwala nabywcy na sprawniejsze zarządzanie przelewami wychodzącymi z systemu SAP ERP lub S/4HANA.

Korzystając z naszego kokpitu, użytkownicy mogą w jednym miejscu zbierać, przeglądać, modyfikować i tworzyć nowe propozycje płatności wg zdefiniowanych scenariuszy, przesuwać przelewy do wskazanych banków czy wstrzymywać zapłatę wybranych dokumentów. Proces kończy się automatycznym zapisem wygenerowanych plików płatności na predefiniowanych zasobach sieciowych.

Ponadto kokpit Fintiera zapewnia użytkownikom natychmiastowy dostęp do podsumowań bieżących oraz historycznych przelewów w podziale na rachunki bankowe, waluty oraz formy płatności z identyfikacją obciążeń rachunków VAT w mechanizmie podzielonej płatności.

Sprawniejsze zarządzanie przelewami wychodzącymi to nie jedyny cel projektu. Kolejnym etapem prac będzie zbiór narzędzi do automatycznego pobierania i księgowania wyciągów bankowych.

Przeczytaj też podobne wpisy:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn