Kokpit płatności – opinie użytkowników

Od pierwszego wdrożenia naszego autorskiego rozwiązania: Fintiera Payment Cockpit minęło już kilkanaście miesięcy. Nadszedł więc czas na pierwsze opinie użytkowników kokpitu płatności dla SAP.

kokpit płatności - opinie

W związku z tym, okres stabilizacji i szczegółowych testów różnorakich przypadków mamy za sobą… To najlepszy czas, na podzielnie się opinią użytkowników na co dzień obcujących z kokpitem. Stał się on dla nich nieodłącznym narzędziem pracy podczas wykonywania codziennych obowiązków.

Kokpit płatności

Liczne funkcjonalności, które zostały wdrożone za pomocą rozwiązania nazwanego „Kokpitem płatności” optymalizują oraz znacząco podnoszą bezpieczeństwo danych procesowanych przez użytkowników. Poprawa regulacji bieżących zobowiązań, to temat powiązany bezpośrednio ze sprawozdaniem o terminach zapłaty składanym do 31. stycznia każdego roku do Ministra właściwego ds. gospodarczych,
w kontekście Ustawy o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych. Dzięki naszemu rozwiązaniu jesteś wstanie istotnie zmniejszyć współczynnik świadczeń niespełnionych w terminie wymagalności.

poziom zatorów

W dalszej części mojego wpisu, chciałabym powołać się na recenzje użytkownika końcowego jednego z naszych klientów. Mnogość wymienionych zalet zaskoczyła nas samych, ponieważ nie spodziewaliśmy się, że wszystkie zaplanowane przez nas udogodnienia zostaną dostrzeżone przez użytkownika:

„Po zestawieniu Kokpitu płatności vs F110, pierwszą cechą, która najbardziej przykuwa uwagę jest przejrzystość. Na jednej planszy widoczne jest to, co wcześniej musiałam przeklikiwać.” Kolejnym aspektem, na który zwróciła uwagę nasza recenzentka jest możliwość elastycznego sortowania: „Bardzo wspierającą dla mnie funkcją, jest możliwość rozmaitych sortowań: po kwotach, po formach płatności, po bankach etc. Nadal wszystko na jednym ekranie, to ważne.”

…a za co użytkowniczka ceni kokpit najbardziej?: „Za poczucie bezpieczeństwa. To kokpit pilnuje, czy kontrahent z białej listy powinien być zgłoszony do US, czy tylko [weryfikacja kontrahenta – przyp. autor] nie mogła być przeprowadzona i Ja decyduję, co z tym fantem dalej zrobić. Nie martwię się tez formami płatności, kokpit zmienia mi je, niejako samodzielnie.”

Przechodząc dalej, wspomniano o wysyłce plików: „Następnie, opcja „Wyślij”( już gotowy plik z przelewami). Nie trzeba kręcić się
w tę i z powrotem po dyskach wewnętrznych, ino klik jeden klawisz i wysłane. Zaktualizowane statusy płatności – wyszło, poszło, w trakcie, zakończono. To też bardzo pomaga. Mam pewność, że wszystko jest ok.”

Aspekt, którego na pierwszy rzut oka nie doceniano, to LOG przebiegów płatniczych, zarówno opracowanych, jak też usuniętych, o czym świadczą następujące słowa: „Fajną informacją jest to, kto co robił w kokpicie: co usuwał, co generował, co poprawiał. W ekstremalnych sytuacjach, taka funkcjonalność bardzo się przydaje.”
Elastyczne zmiany banków własnych w propozycjach płatniczych spotkały się z ogromnym entuzjazmem i są jedną z najczęściej używanych funkcji w Kokpicie płatności. Kończąc ten krótki artykuł zostałam zobligowana do wymienienia jeszcze jednej, zdaniem użytkownika kluczowej funkcjonalności naszego rozwiązania. Pozwolę sobie zacytować ją w całości: „ I wiesz co jest największą zaletą kokpitu? Nieocenioną? Nie do podrobienia? Ludzie. Wy! I tego nie da się opisać, tego trzeba doświadczyć pracując z Wami. I bardzo proszę, aby ta opinia znalazła się w tym artykule”. Odnosząc się do powyższej opinii, właśnie takie słowa dają największą satysfakcję i świadczą o tym, że zaangażowanie, które wkładamy w naszą pracę jest dostrzegane i doceniane. Mamy nadzieję, że może to właśnie Ty, czytelnik tego artykułu! To Ty będziesz kolejną osobą, z którą będziemy mieli zaszczyt współpracować podczas usprawnienia procesów w Twojej firmie. 
Zachęcamy do zapoznania się z naszym produktem oraz artykułem porównującym F110 z kokpitem.

Autor: Joanna Borusiewicz

Obserwuj nas na LinkedIn

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami i artykułami.

Obserwuj nas

                              

Przeczytaj też podobne wpisy:

Umów się na specjalny webinar dla Twojej firmy!

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top