Projekty i Klienci

Zobacz projekty, które zrealizowaliśmy i poznaj opinię naszych Klientów. Przekonaj się, że warto z nami współpracować.

Fintiera Bank Statement Cockpit w Grupie Synthos

W styczniu 2023r. w Grupie Synthos wdrożone zostało rozwiązanie Fintiera Bank Statement Cockpit, kompleksowy produkt, który jest nadpisaniem standardowych funkcjonalności modułu finansowego SAP w zakresie obsługi wyciągów bankowych. Dzięki podjęciu decyzji o uruchomieniu rozwiązania, Grupa Synthos pozyskała narzędzie umożliwiające standaryzację procesów, archiwizację danych oraz optymalizację księgowań wyciągów bankowych bezpośrednio w systemie SAP S/4HANA.

Przechwytywanie (Copy)

Zarządzanie ryzykiem rynkowym w P4

Kolejne wdrożenie zrealizowane przez nasz zespół, które zakończyło się obustronnym zadowoleniem i satysfakcją z osiągniętych wyników. Tym razem mieliśmy przyjemność współpracy z P4. Poniżej kilka słów na temat przeprowadzonego wdrożenia.

Fintiera Zatory Płatnicze w Grupie MASPEX

Zakończyliśmy kolejne wdrożenie naszego systemu do monitorowania opóźnień w płatnościach i raportowania dla UOKiK. Tym razem w jednym z największych koncernów FMCG.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Przejdź do strony Zrealizowane projekty »

Opinie klientów

O wyborze firmy FINTIERA zdecydowała wieloletnia współpraca z jednym z współwłaścicieli firmy Panem Januszem Gaweł. Zrealizowanie w przeszłości wiele projektów w obszarze treasury na styku również z modułem FI było świetną rekomendacją na dalsze korzystanie z usług. Mając na uwadze ilość dokumentów księgowych przetwarzanych przez nas system SAP wiedzieliśmy od początku, że korzystanie tylko i wyłącznie ze standardów systemu nie pozwoli nam na spełnienie wymogów raportowych narzuconych przez zmiany wprowadzone do ustawy o zatorach płatniczych. Wybraliśmy przedsiębiorstwo co do którego mieliśmy pewność, że zna posiadane przez nas rozwiązania czy też rozszerzenia w SAP i nie będzie mieć problemu z ich uwzględnieniem w projektowanym rozwiązaniu. Biorąc pod uwagę skalę naszej działalności i wspomnianą już ilość dokumentów chcieliśmy, aby budowane rozwiązanie nie stwarzało nam problemów wydajnościowych. W przypadku firmy FINTIERA byliśmy pewni, że tak właśnie będzie - świadczy o tym historia naszej współpracy cechująca się kompleksowym jak również wizjonerskim podejściem.

Fintiera - ikona cytatu
RAFAŁ GRUSZECZKA
CFO - GRUPA MASPEX
Potwierdzam, iż po raz kolejny współpraca z Fintiera przebiegała pomyślnie, z zachowaniem najwyższych standardów i dobrych praktyk. Wysoką jakość wdrożenia zagwarantowały: należyta staranność i znaczące zaangażowanie na wszystkich etapach realizacji zadania. Spółka Fintiera zrealizowała zamówienie zgodnie z umową.
Fintiera - ikona cytatu
Anna Sowińska-Polak
Kierownik Działu Systemów SAP
CEDC - logo
Kluczowy aspekt projektu, który podobał nam się najbardziej, to otwartość na szukanie rozwiązań - nawet jak było poruszane zagadnienie, które było mniej znane Fintierze, to analizowali i wracali z gotowymi rozwiązaniami. Dzielili się też spostrzeżeniami, które posiadają i potrafili dobrać najlepszy dla Nas wariant.
Fintiera - ikona cytatu
Maja Wróblewska
Accounting & Reporting Manager
Zespół Fintiera zaproponował najbardziej optymalny sposób implementacji zmian, wykorzystując potencjał pozostałych modułów SAP Treasury (TRM). Rozbudowa standardowej transakcji SAP (moduł risk) do pomiaru luki stopy procentowej (aktywów i pasywów wrażliwych na zmiany stopy procentowej) poprzez dostosowanie do wymogów raportowych spółki.
Fintiera - ikona cytatu
Agnieszka Kolanek
Kierownik Dep. Skarbu
Rozwiązanie dostarczone przez zespół projektowy firmy Fintiera znacząco podniosło efektywność i usprawniło codzienną pracę zespołu odpowiedzialnego za proces księgowania wyciągów bankowych. Przekłada się to na większy komfort pracy i poczucie bezpieczeństwa osób zajmujących się obsługą procesu. Konsultanci Fintiery zadbali o każdy szczegół i dopilnowali, żeby wdrożenie przebiegło sprawnie, bezpiecznie oraz terminowo.
Fintiera - ikona cytatu
Justyna Bembenek
Dyrektor Działu Zarządzania Płynnością Finansową Grupy Synthos

Zostań naszym Klientem

Potrzebujesz wsparcia przy wdrożeniach rozwiązań SAP? Napisz wiadomość, a nasz specjalista natychmiastowo skontaktuje się z Tobą!

Scroll to Top