Projekty i Klienci

Zobacz projekty, które zrealizowaliśmy i poznaj opinię naszych Klientów. Przekonaj się, że warto z nami współpracować.

Wdrożenie Fintiera Zatory Płatnicze w PGNiG

Zakończyliśmy wdrożenie specjalnego kokpitu do obsługi przelewów własnych w jednej z czołowych polskich firm sektora energetycznego. Wdrażane przez nas oprogramowanie to Fintiera Payment Cockpit i pozwala nabywcy na sprawniejsze zarządzanie przelewami wychodzącymi z systemu SAP ERP lub S/4HANA.

projekt PGNiG

Fintiera Zatory Płatnicze w CEDC International

Wdrożenie Zatorów Płatniczych zakończyło się przygotowaniem i złożeniem raportu do Ministerstwa na czas, oraz uruchomieniem raportu biznesowego jako narzędzia do analizowania miejsc powstawania zatorów płatniczych w firmie, jak również pomocy przy przygotowaniu dodatkowych danych dla zainteresowanych (m. in. Zarządu).

projekt CEDC

Fintiera Zatory Płatnicze w Grupie MASPEX

Zakończyliśmy kolejne wdrożenie naszego systemu do monitorowania opóźnień w płatnościach i raportowania dla UOKiK. Tym razem w jednym z największych koncernów FMCG.
Maspex - obrazek wdrożenia

Chcesz dowiedzieć się więcej? Przejdź do strony Zrealizowane projekty »

Opinie klientów

O wyborze firmy FINTIERA zdecydowała wieloletnia współpraca z jednym z współwłaścicieli firmy Panem Januszem Gaweł. Zrealizowanie w przeszłości wiele projektów w obszarze treasury na styku również z modułem FI było świetną rekomendacją na dalsze korzystanie z usług. Mając na uwadze ilość dokumentów księgowych przetwarzanych przez nas system SAP wiedzieliśmy od początku, że korzystanie tylko i wyłącznie ze standardów systemu nie pozwoli nam na spełnienie wymogów raportowych narzuconych przez zmiany wprowadzone do ustawy o zatorach płatniczych. Wybraliśmy przedsiębiorstwo co do którego mieliśmy pewność, że zna posiadane przez nas rozwiązania czy też rozszerzenia w SAP i nie będzie mieć problemu z ich uwzględnieniem w projektowanym rozwiązaniu. Biorąc pod uwagę skalę naszej działalności i wspomnianą już ilość dokumentów chcieliśmy, aby budowane rozwiązanie nie stwarzało nam problemów wydajnościowych. W przypadku firmy FINTIERA byliśmy pewni, że tak właśnie będzie - świadczy o tym historia naszej współpracy cechująca się kompleksowym jak również wizjonerskim podejściem.

Fintiera - ikona cytatu
RAFAŁ GRUSZECZKA
CFO - GRUPA MASPEX
PGNiG logo

Potwierdzam, iż po raz kolejny współpraca z Fintiera przebiegała pomyślnie, z zachowaniem najwyższych standardów i dobrych praktyk. Wysoką jakość wdrożenia zagwarantowały: należyta staranność i znaczące zaangażowanie na wszystkich etapach realizacji zadania. Spółka Fintiera zrealizowała zamówienie zgodnie z umową.

Fintiera - ikona cytatu
ANNA SOWIŃSKA-POLAK
Kierownik Działu Systemów SAP
CEDC - logo

Kluczowy aspekt projektu, który podobał nam się najbardziej, to otwartość na szukanie rozwiązań - nawet jak było poruszane zagadnienie, które było mniej znane Fintierze, to analizowali i wracali z gotowymi rozwiązaniami. Dzielili się też spostrzeżeniami, które posiadają i potrafili dobrać najlepszy dla Nas wariant.

Fintiera - ikona cytatu
MAJA WRÓBLEWSKA
Accounting & Reporting Manager

Zostań naszym Klientem

Potrzebujesz wsparcia przy wdrożeniach rozwiązań SAP? Napisz wiadomość, a nasz specjalista natychmiastowo skontaktuje się z Tobą!

Przewiń do góry